Lindr Pygmy 20/K: Ideálny výčap na víkend

Lindr Pygmy 20/K a sud piva

Párty bez piva je ako táto veta, skrátka nemá zmysel. Pivo prináša ideálne osvieženie po bujarej tancovačke alebo odviazanom hraní stolných hier. Nevyhadzujte zbytočné peniaze za sixpacky, kto to bude ráno upratovať? Radšej si aj s priateľmi vychutnajte čerstvé studené pivo z výčapného zariadenia Lindr Pygmy 20/K.  Rezervovať výčap na víkend mozeš priamo tu.

Vycap a sud piva
Vycap a sud piva od pivonaparty

Pípa na pivo, ktorej nebudete mať dosť

Vďaka pánu bohu za tie americké zvyky. Objednajte si sud kvalitného piva a výkonnú samochladiacu pípu s jednoduchým ovládaním k vám domov a rozveseľte ňou vašich hostí. Nie ste si istý, koľko priateľov sa dostaví a či niekto nepríde autom? Namiesto kupovania okukaných sixpackov stavte na istotu. V sude je dosť piva pre každého

Kedy sa oplatí objednať si Lindr výčap?

Výčap Pygmy 20/K značky Lindr ide na dračku a hviezdi na párty od východného až po západné Slovensko. Lindr Pygmy 20/K má v sebe zabudované chladenie aj kompresor, takže pivo je vždy čerstvé a príjemne vychladené. Perfektný na horúcu záhradnú párty

Ukojí žiadostivý smäd až pätnástich hostí, ale čo je najlepšie, nezostáva po ňom žiaden neporiadok. Zabudnite na pomačkané plechovky, pípu stačí zabaliť a my si ju vyzdvihneme. Nemusíte ju ani umývať, to už je naša starosť. Vašou povinnosťou je vychutnať si dobré pivo a zabaviť sa s priateľmi. 

Čo budem na Lindr Pygmy 20/K potrebovať?

Aby ste si mohli výhody čapovaného piva užívať až 24 hodín, budete potrebovať 30 eur a elektrickú prípojku, pretože Lindr Pygmy 20/K sa chladí vďaka kompresoru automaticky. Za každý deň navyše si priplatíte symbolickú čiastku 5 eur.

NÁŠ TIP: Keď už objednávať, tak aspoň na tri dni, nech si pípu poriadne užijete. 

“Upsík, asi som vám to trochu rozbil,” sú slová, s ktorými sa, bohužiaľ, stretávame až nepríjemne často. Je nám jasné, že dobrá párty si žiada obete a sme za každú srandu, ale nemôžeme riskovať, že polovica Slovákov umrie od smädu, lebo nám niekto pokazí výčap na pivko. Preto sme prišli s jednoduchým riešením. Vy nám zložíte zálohu vo výške 150 eur ako záruku toho, že sa budete k výčapu správať čo najšetrnejšie, a my budeme pokojne spávať. Platí? 

Chcem sud piva

Nemáte čas lámať si hlavu s tým, ako dopraviť na párty pár desiatok litrov piva? Žiaden problém. Pivo nakúpime, dovezieme a aj odvezieme. Celé vás to bude stáť len 10 eur, plus pár drobných za kilometre navyše. To je menej, ako keby ste pivo kupovali vy, pričom ušetríte na benzíne. Vyberte si pivo podľa chuti, na výber sú Štamgast, Kaltenecker, Atomic brewery a Šariš. Záujem o kúpu a dovoz piva je potrebné hlásiť vopred, sudy u nás neskladujeme. Viac informácii nájdeš tu.

Narážače na pivo

V našej ponuke nájdete tri druhy narážačov, každý je vhodný na inú skupinu pív. Tak napríklad Bajonet je narážač, ktorý bez problémov narazí sud Prazdroja, Gambrinusu, Birellu, Budvaru, Kozla aj Radegasta. Tak isto ako Bajonet, aj plochý narážač a Kombi si môžete prenajať na deň už za päť eur. Plochý narážač otvorí Kaltenecker, Svijany, Bernard, Krušovice, Staropramen, Topvar, Steiger. Kombi narážač si poľahky poradí so sudom Štamgasta, Corgoňa, Šariša, Černej Hory, Kofoly Original a Zlatého Bažanta 73′. Záloha za narážač je 40 eur. Pred odvozom ho netreba umývať, stačí, že ho zabalíte do tašky. 

Starostlivosť o pípu

Ako sme už spomínali, Lindr Pygmy 20/K si z vašej strany nevyžaduje žiadnu špeciálnu starostlivosť, snáď len toľko, aby ste ju nepoužívali ako opierku na ruku alebo vešiak na kabelky. Pred odvozom ju stačí zabaliť do tašky, my už si ju vezmeme do parády.  Tešíme sa na vás a veríme, že si s naším výčapom Lindr Pygmy 20/K užijete hromadu zábavy. Za jeden deň používania tohto výčapu zaplatíte 30 eur, ale za každý ďalší už len 5 eur navyše. Tak isto si od nás môžete prenajať narážač na sud pre ešte lepší zážitok. Sud vami zvoleného pivo kúpime a dovezieme priamo tam, kam nám poviete. Žiadne upratovanie vás po prehýrenom víkende nečaká, všetko odnesieme a umyjeme my