Požičovňa výčapných zariadení, ako to funguje

Požičovňa výčapných zariadení, ako to funguje

Požičovňa výčapných zariadení

Služba požičovňa výčapných zariadení je dostupná v mestách ako Prešov a Spišská Nová Ves. Ak máš záujem si čapovať pivo sám, prečítaj si tento článok ako to celé funguje.

Ako prenájom výčapných zariadení funguje?

Zavoláte nám „0911 155 505“ alebo napíšete „info@pivonaparty.sk“, že organizujete párty, oslavu alebo čokoľvek iné a radi by ste pohostili svojich priateľov dobrým čapovaným pivom. Ideálne volať alebo písať 5 dní vopred, aby sa to všetko stihlo pripraviť. Pivo v KEG sudoch nedržíme na sklade, ale priamo objednávame z pivovaru podľa požiadaviek zákazníka. Samozrejme na poslednú chvíľu to je najväčšie vzrúšo. Poznáme to!

Výber piva

Tu je dôležité vedieť koľko ľudí budete mať na párty a kto má akú spotrebu. Niekto ako nafťák 4,5l a niekto ako benzín 7,5l. Dosť často sa stáva, že to hostiteľ neodhadne a hasíme smäd na poslednú chvíľu ďalším sudom.

Základ je ovládať tento vzorec: 30 l sud = 60 pív / 0,5 l a 50 l sud = 100 pív / 0,5 l

Výber výčapného zariadenia

Ponúkame výčapné zariadenie bez kompresora „párty pípa“ alebo výčapné zariadenia značky LINDER, ktoré sú vybavené kompresorom a chladením. Ide o jednopákové alebo dvojpákové a trojpákové výčapné zariadenia. Je to na Vás.

Kde nás nájdete

Výčapné zariadenie si môžete požičať v týchto mestách: Prešov, Spišská Nová Ves a blízke okolie. Všetko je vec dohody. Ak sa chcete dozvedieť viac kliknite na Informácie.

Koľko zapožičanie výčapného zariadenia stojí?

Ceny máte uvedené pri každom pive a pri každom výčapnom zariadení. Vopred je potrebné uhradiť zálohu za sud 40 € a zálohu za výčapné zariadenie podľa typu. Samozrejme, ak nám vrátite funkčné zariadenie a prázdny sud, zálohu Vám vrátime späť.

Na ako dlho si chcem výčapné zariadenie požičať?

Je potrebné vedieť, či chcete sud a výčapné zariadenie na víkend alebo iba na deň.

Vernostný program

V prípade pravidelného odberu ponúkame vernostné zľavy. Tieto zľavy dohadujeme individuálne so zákazníkom podľa objednávky. Štamgasti, čiže stáli zákazníci, ktorí opakovane využívajú naše služby (5 a viac), zálohu za vybavenie neplatia.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.