Požičovňa výčapných zariadení, ako to funguje

Požičovňa výčapných zariadení, ako to funguje

Požičovňa výčapných zariadení

Služba požičovňa výčapných zariadení je dostupná v Prešove. Ak máš záujem si čapovať pivo sám, prečítaj si tento článok ako to celé funguje.

Ako prenájom výčapných zariadení funguje?

Zavoláte nám „0911 155 505“ alebo napíšete „pivonaparty@gmail.com“, že organizujete párty, oslavu alebo čokoľvek iné a radi by ste pohostili svojich priateľov dobrým čapovaným pivom. Ideálne volať alebo písať 5 dní vopred, aby sa to všetko stihlo pripraviť. Pivo v KEG sudoch nedržíme na sklade, ale priamo objednávame z pivovaru podľa požiadaviek zákazníka. Samozrejme na poslednú chvíľu to je najväčšie vzrúšo. Poznáme to!

Výber piva

Tu je dôležité vedieť koľko ľudí budete mať na párty a kto má akú spotrebu. Niekto ako nafťák 4,5l a niekto ako benzín 7,5l. Dosť často sa stáva, že to hostiteľ neodhadne a hasíme smäd na poslednú chvíľu ďalším sudom.

Základ je ovládať tento vzorec: 30 l sud = 60 pív / 0,5 l a 50 l sud = 100 pív / 0,5 l

Výber výčapného zariadenia

Ponúkame výčapné zariadenie bez kompresora „párty pípa“ alebo výčapné zariadenia značky LINDER, ktoré sú vybavené kompresorom a chladením. Ide o jednopákové alebo dvojpákové a trojpákové výčapné zariadenia. Je to na Vás.

Kde nás nájdete

Výčapné zariadenie si môžete požičať v Prešov a blízkom okolí. Všetko je vec dohody. Ak sa chcete dozvedieť viac kliknite na Informácie.

Koľko zapožičanie výčapného zariadenia stojí?

Ceny máte uvedené pri každom pive a pri každom výčapnom zariadení. Vopred je potrebné uhradiť zálohu za sud 40 € a zálohu za výčapné zariadenie podľa typu. Samozrejme, ak nám vrátite funkčné zariadenie a prázdny sud, zálohu Vám vrátime späť.

Na ako dlho si chcem výčapné zariadenie požičať?

Je potrebné vedieť, či chcete sud a výčapné zariadenie na víkend alebo iba na deň.

Vernostný program

V prípade pravidelného odberu ponúkame vernostné zľavy. Tieto zľavy dohadujeme individuálne so zákazníkom podľa objednávky. Štamgasti, čiže stáli zákazníci, ktorí opakovane využívajú naše služby (5 a viac), zálohu za vybavenie neplatia.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.