Skús prenájom výčapného zariadenia na chatu.

Skús prenájom výčapného zariadenia na víkend.

Pivo na chatu. Prenájom výčapného zariadenia: Kde a ako si ho môžete prenajať.

Ak plánujete usporiadať oslavu, rodinnú párty alebo firemnú akciu, určite ste uvažovali o tom, ako by bolo fajn mať vlastné výčapné zariadenie. Prenájom výčapného zariadenia je výbornou možnosťou, ako si zabezpečiť dokonalé pivo na vašu akciu. V tomto článku vám ukážeme, kde a ako si môžete prenajať výčapné zariadenie.

Kde si môžete prenajať výčapné zariadenie a pivo na chatu?

Prenájom výčapného zariadenia je dnes dostupný v Prešove. Rezervovať si možete na čísle: 0911155505 alebo emailom“ pivonaparty@gmail.com.

Môžete vybrať medzi prenájmom rôznych typov výčapných zariadení, od menších prenosných zariadení až po väčšie stacionárne zariadenia.

Ako si môžete prenajať výčapné zariadenie?

Prenájom výčapného zariadenia je zvyčajne veľmi jednoduchý. Ponúkame online rezerváciu, pri ktorej si môžete zvoliť typ výčapného zariadenia, dátum a čas prenájmu. Po potvrdení rezervácie vám dodáme výčapné zariadenie a zabezpečíme jeho prevádzku počas akcie. Ak máte akékoľvek otázky alebo požiadavky, môžete nás kontaktovať telefonicky, ktoré poskytujú prenájom výčapného zariadenia.

Čo je zahrnuté v prenájme na chatu?

Ponúkame komplexný servis, ktorý zahŕňa nielen prenájom výčapného zariadenia, ale aj dodávku piva, pohárov, chladenia a iného príslušenstva. Ak si objednáte komplexný servis, nemusíte sa starať o nič iné, iba sa zamerať na zábavu na vašej akcii.

Aké sú výhody prenájmu výčapného zariadenia?

Hlavnou výhodou prenájmu výčapného zariadenia je, že si možete čapovať pivko sám. A čapované pivo je proste čapované.

Facebook link

Pranájom najdeš tu.